המרכז הארצי למנופי הרמה בכל הסוגים

מנוף הרמה גדול

המחיר הטוב בשוק! המגוון רחב ביותר!

תוכן עניינים

מנוף הרמה גדולמנוף הרמה גדול מיועד לבניינים רבי קומות או להעברת תכולה מלאה של הדירה. היתרון של מנוף הרמה גדול הוא שלמרות הגודל שלו ניתן להגיע איתו כמעט לכל מקום. אם אתם עומדים לפני מעבר דירה ומתלבטים בין אפשרויות ההובלה השונות היינו ממליצים לכם לבחור במנוף בהתאם לגודל הדירה שלכם. ההובלה יעילה, פחות כאב ראש והתחיל נגמר תוך פרק זמן קצר.

מה יש לוודא טרם סגירת העסקה?

כאשר אתם יוצרים קשר עם חברת הובלה עליכם דבר ראשון לברר האם אותה חברה עובדת עם מנוף. לאחר הבירור, בררו האם החברה עובדת עם כל סוגי המנופים, גדולים וקטנים. עליכם לוודא שהמנוף אותו החברה מביאה מתאים באמת לצרכים שלכם. לפני שאתם סוגרים את העסקה וודאו מהי ההסמכה של אותם בעלי מקצוע, אתם רוצים לבחור בחברה עם ניסיון רב והמלצות. תחום ההובלות הוא תחום רגיש, במיוחד כאשר מדובר על מנוף הרמה גדול באמצע היום ברחוב פקוק. בשביל שבעל המקצוע ישמור על הפריטים שלכם ויבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר אתם צריכים לדעת שבחרתם בבעל מקצוע מיומן. מנוף הרמה גדול מתאים לקומות קבועות, הוא חייב להישאר בסנכרון מלא עם מעמיסי ההובלה שנמצאים למעלה, לעשות את כל הבדיקות החשובות לפני, לאבטח את הבמה ואת המקום ככלל. 

אחת הבעיות הנפוצות שיש בהובלה במקומות עמוסים היא שאין חניה מספיק גדולה למשאית. כאשר אתם בוחרים בחברה מנוסה ומקצועית היא תדאג לשמור חניה להובלה אפילו יום לפני ההובלה. בין אם זה לבקש ממכם לשמור חניה, בין אם זה לגשת לשכנים לפני המועד שנקבע ולבקש להזיז את הרכב ובין אם הם צריכים להגיע מוקדם בבוקר כדי לשמור חניה.

סבלות או מנוף?

למה בעצם זה אמור להשפיע עליכם אם לבחור בין סבלות למנוף? הרי רוב ההובלות מתבצעות על ידי סבלים אשר מעבירים את הציוד שלכם למשאית באופן ידני. אם נסתכל מנקודת המבט של המעסיק של אותם סבלים, במקום שסבל יעלה וירד עשרות פעמים עד לסיום ההובלה, הדבר הפשוט ביותר שיוכל לעשות הוא להעמיס את כל או רוב הציוד על מנוף הרמה גדול, ככה תוך בערך שעה נוכל להתחיל בנסיעה לעבר המוקד החדש. כאשר מדובר עליכם, בדרך כלל המחירים יהיו זהים, אך משך זמן העבודה יהיה ארוך יותר. מי שיודע, כאשר מדובר על סבלות נהוג גם להשאיר טיפ, אך כאשר מדובר על מנוף הרמה גדול זה פחות נפוץ. כבר ככה אנחנו מורידים מעט מהמחיר הכללי אותו היינו אמורים לשלם. 

אנו מודעים לכך שלכל פריט בבית שלכם יש ערך כלשהו, בין הערך הוא סנטימנטלי או יקר. עבודות הסבלות יותר פזרניות, כל הארגזים כבר ארוזים והסבלים רוצים לסיים את העבודה כמה שיותר מהר. כאשר מדובר על מנוף הרמה גדול העבודה היא הרבה יותר עדינה, מתונה ומהירה. בדרך הזאת אתם יכולים להבטיח שמירה של 100% על הציוד שלכם. 

כמה זה עולה לי?

המחיר אותו תשלמו עבור מנוף הרמה גדול הינו שעתי ומשתנה בהתאם למספר פרמטרים כמו קומה, סיכון וגישה.

  • המחיר אותו תשלמו עבור מנוף הרמה לקומות 1-6 יתחיל בדרך כלל החל מ-200 ש"ח לשעה ועד 500 ש"ח.
  • המחיר עבור מנוף הרמה לקומות 6-10 יתחיל החל מ-500 ש"ח ועד 850 ש"ח.
  • המחיר עבור מנוף הרמה לקומות 10 ומעלה ינוע החל מ-900 ש"ח ועד כ-1400 ש"ח.

כמו כן, תוכלו לקבל הצעת מחיר כוללת עבור כל פרויקט. לדוגמא, אם תרצו להוביל מתל אביב לירושלים עבור קומה עשירית ציוד של דירת שלושה חדרים המחיר ינוע בין 3,000 ש"ח ועד 4,000 ש"ח. המחיר עבור פרויקט כולל יהיה רק לאחר חישוב מול חברת ההובלה. בחישוב אנו ניקח בחשבון את כל הפרמטרים, החל מציוד, קומה, שעת עבודה, פירוק והרכבה של רהיטים, מע"מ ועוד. 

חשוב למצוא חברה מקצועית אשר עומדת בדרישות שלכם. זכרו, מדובר על השקעה חד פעמית. אמנם ההשקעה יכולה להגיע לסכומים גבוהים לפעמים, אך בסופו של דבר אתם רוצים שהציוד שלכם יישמר כמו שהוא גם במבנה החדש אליו אתם עוברים. אל תתפשרו על בעל מקצוע בגלל מחיר נמוך, עדיף לכם להשקיע את המחיר על הובלה מאשר תיקונים. 

Picture of המרכז למנופים והרמות
המרכז למנופים והרמות

המרכז למנופים והרמות שם לעצמו לשנות את ענף המנופי הרמה בישראל ולעלות אותו לסטנדרט חדש לגמרי,בשביל לעשות את זה הקמנו את הצוות הטוב ביותר.

אהבתם? שתפו מאמר זה!
053-3561757
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!