המרכז הארצי למנופי הרמה בכל הסוגים

במות הרמה בחריש

המחיר הטוב בשוק! המגוון רחב ביותר!

תוכן עניינים

 

במות הרמה בחרישבמות הרמה משמשות בעיקר בתעשייה, אך יכולות לתת פתרון מצוין גם לכל משימה בגובה מחוץ למתחמים תעשייתיים. יחד עם זאת, לא לחינם משמשת במת ההרמה במפעלי תעשייה, בעוד שמתחמים חיצוניים משמש לאותן מטרות דווקא מנוף סל אדם. מה ההבדל בין במת הרמה ובין מנוף סל אדם? האם ניתן לשכור במות הרמה ומי משכיר במות הרמה בחריש? על כך נדבר ממש כאן בשורות הבאות.

 

מהי במת הרמה?

במת הרמה היא כלי מכני המבוסס על רכב קטן אליו מחובר מנגנון הגבהה שבקצהו מותקנת במה עליה ניתן לעמוד או להעמיס ציוד, חומרים וכלי עבודה. כך למשל, במפעלים גדולים ובמחסנים לוגיסטיים, משמשות במות הרמה בכדי להגיע למדפים עליונים או לכל אלמנט שהוא בגובה רבה, בין בכדי להעמיס, בין בכדי לפרוק ובין בכדי לבצע משימה ספציפית כמו תיקון. אחד המאפיינים המרכזיים של במות הרמה הוא שמדובר בכלי עצמאי לחלוטין שהגוף המניע שלו הוא קטן וקומפקטי, דומה מאוד לגופה של מלגזה. המשמעות היא שבמת הרמה מתאימה לשימוש באזורים מוגדרים, כשאין צורך לנייד את הבמה למרחקים גדולים. כך למשל, אם אתם רוצים לבצע עבודה מסוימת בגובה בביתכם או באזור המגורים שלכם, לא ניתן יהיה לשלוח אליכם במת הרמה בנסיעה עצמאית שלה, אלא כשהיא מועמסת על גבי רכב תובלה. זאת בניגוד למנוף סל אדם שמציע פונקציונליות דומה, אך ניתן להרכבה על גבי משאית שאותה ניתן לנייד לכל נקודה ברחבי הארץ. זאת הסיבה, שבגינה במות הרמה משמשות בעיקר במפעלים ומתחמים תעשייתיים לעומת מנוף סל אדם שמשמש למטרות שונות ונקודתיות במרחב.

 

 

האם ניתן לשכור במות הרמה בחריש?

התשובה היא בהחלט כן. יחד עם זאת, כפי שאמרנו קודם לכן, במת הרמה היא אמצעי שבו יכול מפעל או מחסן לוגיסטי לעשות שימוש תדיר וקבוע ולכן במרבית המקרים ישנה כדאיות ברורה לרכישה של במת הרמה שתשרת את בעליה באופן קבוע ולאורך זמן. ואחרי שאמרנו את זה, אם אתם זקוקים לבמת הרמה לצורך נקודתי כלשהו ואין לכם צורך לרכוש במה כזאת לאורך זמן, אתם בהחלט יכולים לשכור במות הרמה בחריש, ואת זה תוכלו לעשות אצל גורמים מקצועיים המציעים שירותי השכרה של כלים מכאניים כבדים לתעשייה ולענף הבניין. במקרים מסוימים תוכלו לשכור במה כזאת אפילו ממפעלים ומחסנים לוגיסטיים שיכולים להשכיר לכם את הבמה שלהם לפרקי זמן קצרים.

שימו לב שבמת הרמה נועדה לנשיאה של משקלים כבדים מאוד ובצורה יציבה, לעומת מנוף סל אדם שמוגבל יותר במשקלים שהוא יכול לשאת. על כן, חלק מהשיקולים המרכזיים אותם עליכם לקחת בחשבון בבחירה של השכרת במות הרמה בחריש, צריכים להתייחס בדיוק לנושא הזה של עומס משקל, במסגרת ההחלטה מה נכון לכם יותר, מנוף סל אדם או במת הרמה.

 

Picture of המרכז למנופים והרמות
המרכז למנופים והרמות

המרכז למנופים והרמות שם לעצמו לשנות את ענף המנופי הרמה בישראל ולעלות אותו לסטנדרט חדש לגמרי,בשביל לעשות את זה הקמנו את הצוות הטוב ביותר.

אהבתם? שתפו מאמר זה!
053-3561757
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!