המרכז הארצי למנופי הרמה בכל הסוגים

ביטוח חובה – למה חשוב להשוות מחירים?

המחיר הטוב בשוק! המגוון רחב ביותר!

תוכן עניינים

רכישת ביטוח הינה תהליך שרובנו עוברים מספר לא מועט של פעמים בחיים, אם מדובר בביטוח בריאות, נסיעות לחו"ל, דירה ורכב. בחלק מהמקרים אנו עושים זאת מבחירה מוחלטת בשביל הרצון "להגן" על עצמנו ובמקרים אחרים אנו מחוייבים לכך על פי חוק או על פי תקנות שונות.

אחד המקרים בהם אנחנו מחויבים לרכוש פוליסת ביטוח על פי חוק של המדינה, הוא במקרה של ביטוח חובה לרכב. המדינה קבעה כבר בשנות השבעים שעל בעלי רכב לרכוש פוליסות ביטוח, כך אם חס וחלילה הם יהיו מעורבים בתאונה ויפגעו בהולכי רגל, נוסעים או גורמים אחרים, אזי שלא יצטרכו לשלם בעצמם את עלויות הטיפול הרפואי שלהם והטיפול לא ייפול על המדינה, אלא דרך פוליסת ביטוח חובה יהיה אפשר לממן אותו.

על פניו, היינו יכולים לחשוב שאם המדינה החליטה שבעלי רכב חייבים לרכוש ביטוח חובה, אזי שהעלויות יהיו קבועות או לפחות תהיה אפשרות לחברות הביטוח לגבות כל סכום שהן רוצות. אך זה לא המצב. על מנת למנוע סיטואציה בה חברות הביטוח גובות סכומים שבעלי רכב לא יוכלו לעמוד בהם, או מנגד, לקבוע פוליסה במחיר אחיד למרות שלכל בעל רכב ולכל נהג יש את המאפיינים שלו. לכן המדינה קבעה סכום מקסימאלי ומינימלי שחברות הביטוח לא יכולות לדרוש מעבר ושנהיה מכוסים בתנאים מינימליים, וכך היא יצרה סוג של תחרות בשוק.

למה משתלם להשוות מחירים?

ברגע שהמדינה החליטה שחברות הביטוח לא יכולות לגבות כל סכום שהן רוצות עבור ביטוח רכב מחד, ומאידך הן יכולות לקבוע בעצמן את הסכומים עד לנקודה מסוימת, אזי שהיא פתחה את השוק לתחרות מסוימת ביניהן. מה שמאפשר לצרכנים לעשות סקר שוק ולבחון איזו חברה מציעה להם את ההצעה הטובה ביותר מבחינת תנאים ומחיר.

בעזרת סקר שוק נכון, מדויק ואמין, אפשר לחסוך הרבה מאוד כסף, ללמוד על התנאים של הפוליסות השונות בחברות ביטוח המובילות ולהשוות ביניהם.
חשוב לציין עוד, שהרבה פעמים אפשר לשלב בין ביטוחים שונים, ואז ניתן להפחית עלויות באופן משמעותי.

איך עושים השוואת מחירים בצורה נוחה?

בשביל לעשות השוואת מחירים בצורה נוחה, חכמה ויעילה, כל מה שצריך לעשות זה להיכנס ל- Wobi, לבקש הצעות מחיר מחברות ביטוח מובילות, להשוות ביניהן ואז לקבל החלטה מושכלת באיזו חברה משתלם לרכוש פוליסת ביטוח רכב באופן כללי ובפרט ביטוח רכב חובה.

האתר מספק לנו את כל המידע הרלוונטי אודות פוליסות ביטוח בכלל ובפרט אודות ביטוח רכב חובה. המידע הוא עדכני, רלוונטי, מגוון, וכולל בתוכו פוליסות של חברות שונות. בסוף התהליך נוכל לעשות השוואת מחירים בצורה יעילה וכאמור, לבחור את הפוליסה המשתלמת עבורנו מבחינת עלויות ותנאים.

Picture of המרכז למנופים והרמות
המרכז למנופים והרמות

המרכז למנופים והרמות שם לעצמו לשנות את ענף המנופי הרמה בישראל ולעלות אותו לסטנדרט חדש לגמרי,בשביל לעשות את זה הקמנו את הצוות הטוב ביותר.

אהבתם? שתפו מאמר זה!
053-3561757
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!